استاندار: سند جهش تولید استان مرکزی تدوین شد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: سند جهش تولید این استان تدوین و وظایف تمامی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه نیز به زودی ابلاغ می‌شود.

سید علی آقازاده روز دوشنبه در بازدید سرزده از سازمان صنعت، معدن و تجارت  استان مرکزی افزود: تامین منابع مالی و توسعه سرمایه گذاری ، توسعه وتعمیق ساخت داخل ، مدیریت واردات و توسعه صادرات از جمله محورهای این سند در بخش صنعت و معدن است.

وی اضافه کرد:بهبود فضای کسب و کار مرتبط با بخش صمت ، توسعه فناوری ومحصولات دانش بنیان و مدیریت بازار وساماندهی لجستیک تجاری از دیگر محورهای سند جهش تولید در حوزه صنعت ، معدن و تجارت استان در سال 99 است.

وی ادامه داد: جهش تولید در ادامه رونق تولید باید استمرار داشته و می‌بایست نقشه راه سازمان صمت مشخص باشد و سیاست گذاری‌های کلان این سازمان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باشد.

وی اظهار داشت: باتوجه به این که وزارت صمت معین استان مرکزی در اقتصاد مقاومتی است انتظار می‌رود وزیر و معاونین ایشان حضور پررنگتری در پایتخت صنعتی ایران داشته باشند تا برنامه‌های جهش تولید با جدیت بیشتری پیگیری شود.
استاندار مرکزی بیان کرد: وجود مدیران وزارت صمت با داشتن برنامه از پیش تعیین شده جهت عملیاتی نمودن مصوبات جلسات لازم و ضروری است و این مهم باید در استان مرکزی جدی‌تر دیده شود.
بیش از ۲ هزار ۸۰۰ واحد صنعتی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =