مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‎‌غربی فردا، میهمان سامانه ۱۱۱

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری فردا، سه‌شنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.

رسول مقابلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "امیرعباس جعفری" از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فردا به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی اضافه کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز ۲۴ مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته اند که سه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، هماهنگی امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار، پنج مدیرکل حوزه های مختلف استانداری و ۱۵ مدیرکل نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرماندار ارومیه را شامل می شود.

مقابلی ادامه داد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها