استاندار مرکزی: حضور مدیران در سامانه سامد فرصتی برای ارزیابی ادارات است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حضور مدیران در سامد(سامانه ارتباطات مردمی دولت) فرصت مناسبی برای ارزیابی و آشنایی با نقاط قوت و ضعف دستگاه زیرمجموعه آنان و تصمیم‌گیری برای بهبود عملکرد ادارات است

سید«علی آقازاده» روز دوشنبه در حاشیه حضور در سامانه سامد در جمع خبرنگاران افزود: مدیران و مسئولان استان مرکزی با حضور در این سامانه می‌توانند به صورت مستقیم با مردم ارتباط داشته و از نزدیک با مشکلات جامعه آشنا شده و اقدامات لازم را برای رفع این مشکلات انجام دهند.

وی  بر رسیدگی مسئولان به مشکلات مردم تاکید و گفت: مسئولان این استان باید با حضور ماهانه در سامانه سامد و شنیدن مشکلات مردم ، نسبت به  رفع آنها  اقدام کنند.

استاندار مرکزی از پاسخ گویی به مشکلات ۵۰ نفر  در روز جاری ( دوشنبه )در سامانه سامد استانداری این استان خبرداد و گفت: در مدت ۲ ساعت با حضور معاونان استانداری این استان به صورت برخط مشکلات مردم مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای رفع این مشکلات صادر شد.

آقازاده گفت: گله‌مندی از برخی شهرداران، مدیران، نارسایی‌ها و کمبودها در زمینه ارایه خدمات در شهر و روستا از جمله مشکلات مردم بود که تذکرات لازم برای رفع این مشکلات ارایه شد.

وی ادامه داد: برخی از مشکلات و توقع‌های مردم از عهده و اختیار مسئولان استان مرکزی خارج است که این مشکلات جمع‌آوری و از طریق دستگاه‌های ملی، کارگروه‌های استانی و شورای اسلامی شهرهایی که متقاضیان در آنها حضور داشتند، پیگیری و به آنان اطلاع رسانی می‌شود.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان با بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha