شرکت‌های دانش بنیان ایرانی با بازار تجاری اسپانیا آشنا می‌شوند

تهران- ایرنا- مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشست تجاری آنلاین ایران و اسپانیا را برای آشنایی دانش‌بنیان‌های ایرانی با بازار تجاری این کشور اروپایی در نیمه دوم تیرماه امسال برگزار می‌کند.

به گزارش روز دوشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سیزدهمین قدرت اقتصاد جهان بر اساس حجم تولید ناخالص داخلی به عنوان بازار تجاری دانش‌بنیان‌های ایرانی فعال در حوزه‌های تخصصی مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری شیمیایی، سلامت، دارو و فناوری اطلاعات هدف گرفته شده است.

اسپانیا با تولید ناخالص داخلی یک تریلیون و یک صد و شصت و چهار میلیون یورو به عنوان سیزدهمین قدرت اقتصادی در سطح جهان و پنجمین اقتصاد در سطح اتحادیه اروپایی شناخته شده است. این کشور یک بازار بکر و خوب برای محصولات و خدمات دانش‌بنیانی کشورمان محسوب می‌شود.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تیرماه سال جاری فرصتی برای دانش‌بنیان‌ها فراهم کرده است تا به صورت آنلاین با بازار این کشور آشنا شوند. در این نشست قرار است اهداف صادراتی شرکت‌ها شناسایی و شرایط برای برگزاری جلسات رودررو میان شرکت‌های ایرانی و اسپانیایی بررسی و ایجاد شود.

 علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست مجازی تا پایان خردادماه فرصت دارند به آدرس اینترنتی  https://tesc.ir/service/5/1 مراجعه و ثبت نام کنند.

 در نشست های رو در روی مجازی، حوزه های مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری شیمیایی، سلامت، دارو  وفناوری اطلاعات تبادل نظر خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha