دبیر کل اسبق فدراسیون فوتبال: تشکیل کمیته انتقالی توهین به فوتبال ایران است

تهران- ایرنا- دبیر کل اسبق فدراسیون فوتبال گفت: تشکیل کمیته انتقالی یک توهین بزرگ به فوتبال ایران است چرا که این کمیته نشان می‌دهد فوتبال ایران به بلوغ کامل نرسیده است.

«علی‌رضا اسدی » در حاشیه مراسم یادبود زنده‌یاد پرویز ابوطالب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علی کفاشیان به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و نایب رییس اول با محرومیتی روبرو شده بود که نمی‌توانست فعالیت کند اما در بحث بازنشسته‌ها منع قانونی وجود ندارد و اگر قرار است مسائل فوتبال در فوتبال حل بشود، کمیته استیناف نظر خود را داده و محرومیت وی به پایان رسیده است.

وی افزود: من نمی‌دانم چه منعی برای عدم حضور علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال وجود دارد و اگر کفاشیان می‌تواند به فوتبال کمک کند، چرا نباید این کار را انجام دهد؟

 دبیر کل اسبق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی هستند که می‌خواهند فوتبال را به سمتی ببرند که کمیته انتقالی تشکیل شود.

اسدی تصریح کرد: تشکیل کمیته انتقالی یک توهین بزرگ به فوتبال ایران است چرا که این کمیته نشان می‌دهد فوتبال ایران به بلوغ کامل نرسیده است. وی تاکید کرد: باید تمامی صاحب‌نظران دور هم نشسته و با همدلی مشکلات فوتبال را حل کنند تا از این گذر مهم و حساس عبور کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha