حمایت دولت از پروژه‌های دانشگاه‌ها با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی

تهران- ایرنا- معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اولویت دولت تلاش برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در دانشگاه‌ها با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در سال جاری است.

به گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، محمدتقی نظرپور اظهار داشت: یکی از سیاست‌های اولویت‌دار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه کشور در دولت تدبیر و امید تلاش برای تکمیل و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر فضاهای آموزشی، کمک آموزشی، پژوهشی و فناوری نیمه تمام برجای مانده در سطح دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری است.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم افزود: تلاش دولت برای اتمام پروژه‌های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در سال جاری است.

نظرپور خاطرنشان کرد: با هدف اتمام و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری و همچنین در راستای کمک به حل مشکلات زیرساختی و بهبود سرانه فضاهای آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها، ۴۸ طرح ملی تأمین فضاهای آموزشی، کمک آموزشی، پژوهشی و فناوری در دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ تخصیص بالای ۸۰ درصد دریافت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha