معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی هم میهمان سامد می‌شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فردا، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.

رسول مقابلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "آیدین رحمانی" از ساعت ۱۰ تا ۱۱ فردا به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی اضافه کرد: همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده، رسول جلیلی رییس سازمان جهاد کشاورزی و حسن کوماسی مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی به ترتیب از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۳ تا ۱۴ فردا به سوالات مردم در حوزه های مرتبط پاسخ خواهد گفت.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مقابلی ادامه داد: در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز ۲۱ مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته اند که ۲ معاون سیاسی امنیتی اجتماعی و همچنین هماهنگی امور اقتصادی استاندار، پنج مدیرکل حوزه های مختلف استانداری و ۱۳ مدیرکل نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرماندار ارومیه را شامل می شود.

وی گفت: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها