مرکز نیکوکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز گشایش یافت

کرج - ایرنا - مرکز نیکوکاری فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز برای تحقق طرح موسات و کمک های مومنانه به قشرهای نیازمند روز شنبه در آیینی فعالیت خود را آغاز کرد.

محمد محمدی فرد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز روز شنبه در حاشیه آغاز به کار این مرکز نیکوکاری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با آغاز به کار مرکز نیکوکاری در فرودگاه بین المللی پیام، تعداد مراکز نیکوکاری در استان به ۱۶۵ مرکز  رسیده است.

وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های نیازمندان و خانواده هایشان، موضوع اشتغال است که به همین منظور از جمله اهداف راه اندازی این مرکز نیکوکاری، اشتغال مستمر جوانان و خانواده هایشان است که می تواند با خودکفا کردن آنها بخش زیادی از مشکلات این خانواده ها را حل کند.

محمدی فرد گفت: یکی دیگر از کارکردهای این مرکز توجه به بیماران صعب العلاج نیازمند و رفع مشکلات آنها است، هدف این است که این افراد که درآمد خاصی ندارند شناسایی و نسبت به رفع مشکلات آنها با کمک مجموعه هایی از جمله منطقه ویژه اقتصادی پیام اقدام کرد.

وی با اشاره به توزیع بسته های حمایتی در ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد: در این ایام ۲۷۰ میلیارد ریال با هدف تامین سبد کالاهای افطاری، سحر و اطعام مهدوی در استان هزینه شد.

محمدی فرد با اشاره به پدیده مهاجرت به استان البرز گفت: برای حل مشکلات مردم به خصوص در مناطق محروم و حاشیه نشین دست مدد و همکاری به سوی مردم و مدیران استان دراز کرده و نیاز است تا در کنار هم قرار بگیریم تا این معضل برطرف شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =