محرمی: پوکر قهرمانی پرسپولیس برای برخی تیم‌ها قابل تحمل نیست

تهران- ایرنا- کاپیتان سال‌های دور پرسپولیس با بیان اینکه پوکر قهرمانی سرخپوشان پایتخت برای برخی از تیم‌ها قابل تحمل نیست، گفت: آنها از پرسپولیس هراس دارند و تلاش می‌کنند تا با برگزار نشدن لیگ مانع قهرمانی دوباره تیم ما شوند.

مجتبی محرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی، مصدومیت محمد انصاری، خضور  ثابت رادوشوویچ، اصرار برخی تیم‌ها برای تعطیلی لیگ و ... صحبت هایی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

وزارت ورزش تصمیم دارد تا پایان سال پرسپولیس و استقلال را به بخش خصوصی واگذار کند. به نظر شما این کار خوب است؟

اگر این دو باشگاه خصوصی شوند، عالی است اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. سال‌هاست که حرف از خصوصی سازی می‌زنند و اتفاقی رخ نمی‌دهد.

به نظر شما در صورت خصوصی سازی، سهام باید چه طور تقسیم شود؟ 

باید سهام را به ما بدهند! ما پیشکسوتان باید سهامدار باشگاه باشیم.

محمد انصاری چند روز پیش از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد، به نظر شما پرسپولیس با این شرایط به مشکل نمی‌خورد؟ 

بالاخره بازیکن مصدوم می‌شود. در ضمن پرسپولیس بازیکنان خوبی در خط دفاعی دارد که می‌توانند جای او را پر کنند. 

انصاری بعد از ۲ بار پاره شدن رباط صلیبی می‌تواند به شرایط عادی فوتبال برگردد؟ 

بستگی به خود بازیکن و نوع معالجه‌اش دارد، اما مساله عجیب برای من زیاد شدن پارگی رباط بین بازیکنان است. زمان ما این‌قدر رباط صلیبی پاره نمی‌شد! پاره شدن رباط صلیبی ظاهرا مُد شده است.

به نظر شما رادوشوویچ می‌تواند جای خالی بیرانوند را در پرسپولیس پُر کند؟ 

رادو هم از نظر فنی خوب است و هم به پرسپولیس تعصب دارد. او در این چند سال به اندازه کافی تجربه و اعتماد به نفس پیدا کرده و می‌تواند دروازه‌بان اول پرسپولیس باشد.

پرسپولیس به جای بیرانوند باید دروازه‌بان جوان جذب کند یا با تجربه؟ 

به نظرم باید دروازه‌بان خوب و جوان جذب شود تا کنار رادو تجربه کسب کند. این دروازه‌بان جوان از فرصت‌هایی که در اختیارش قرار می‌گیرد باید استفاده کند تا به سرمایه پرسپولیس تبدیل شود. 

چرا برخی تیم‌ها در این مدت با بهانه‌های عجیب دنبال لغو لیگ بوده‌اند؟ 

بالاخره می‌خواهند لیگ تعطیل شود چون از پرسپولیس می‌ترسند. البته حق هم دارند بالاخره تیم ما ترس هم دارد. پرسپولیس در حال گرفتن چهارمین قهرمانی و پوکر است و این برای بعضی‌ها قابل تحمل نیست. 

بعد از اینکه اعلام شد لیگ برگزار می‌شود ناگهان آمار کرونایی‌های فوتبال زیاد شد! 

دقیقا! نمی‌دانم چه کسی تایید کرده که بعضی‌ها کرونا گرفته‌اند. مالک تراکتور به جای بهانه تراشی، هواپیمای شخصی سوار نشود و خرج الکی نکند تا تیمش مشکل مالی نداشته باشد. آقایان به جای این حرف‌ها، چند جوان را حمایت کنند. نکته بامزه اینجاست، تیم‌هایی که هیچ شانسی برای قهرمانی و حتی کسب سهمیه ندارند می‌گویند لیگ تعطیل شود تا ناکامی خودشان مشخص نشود. 

کریم باوی هم شرایط خوبی ندارد و مدتی است که در بیمارستان بستری است. با او صحبت کرده‌اید؟

بله با کریم صحبت کرده‌ام. مردم دعا کنند تا حال باوی خوب شود. در این مواقع باید از هم حمایت کنیم وگرنه بعد از مرگ‌مان حمایت کردن فایده‌ای ندارد. متاسفانه هواداران نسل جدید بازی‌های امثال کریم باوی را ندیده‌اند تا بدانند چه بازیکنان بزرگی در پرسپولیس بازی کرده‌اند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =