حمایت از پنج هزار و ۱۵۳ بیمار کم‌بضاعت ایلامی

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بخش مددکاری بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام از پنج هزار و ۱۵۳ بیمار کم‌بضاعت در طول سال گذشته حمایت کرده است.

دکتر محمد کریمیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واحد مددکاری این بیمارستان سال گذشته هفت میلیارد ریال از این بیماران حمایت مالی کرده است.

وی افزود: واحد مددکاری این بیمارستان بصورت روزانه ۲۰ بیمار را مورد حمایت قرار می دهد که کم نظیر است.

دکتر کریمیان یادآور شد: بیشترین موارد تخفیف‌ بخش مددکاری مربوط به بیماران شیمی درمانی و بیماران خاص بوده است.

وی با بیان اینکه تعداد مراجعه بیماران کم بضاعت به واحد مددکاری بالا است، گفت: در زمینه حمایت، این افراد نیازمند کمک خیرخواهانه سازمان ها و موسسات خیریه جهت تامین هزینه های هنگفت درمان هستند.

اهدا سه دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان مصطفی خمینی ایلام

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سه دستگاه ونتیلاتور پیشرفته به بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) ایلام توسط انجمن های خیریه اهدا شد.

دکتر کریمیان اظهار داشت: ۲ دستگاه ونتیلاتور بالغین و اطفال و تعداد ۲ هزار ماسک ان ۹۵ از سوی انجمن خیریه نیک‌نامان جمشید تهران و یک دستگاه ونتیلاتور بالغین و اطفال از سوی انجمن خیریه یاران دانش و مهر به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام اهدا شده است.

وی افزود: ارزش ریالی این سه دستگاه ونتیلاتور پیشرفته اهدایی چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است که به این مرکز درمانی تحویل داده شده است.

دکتر کریمیان یادآور شد: این دستگاه‌های  پیشرفته با هماهنگی هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت خریداری و در این بیمارستان برای خدمات رسانی به بیمارن نصب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =