پوشاک تولیدی یک روستای زاهدان راهی بازار تهران شد

زاهدان- ایرنا- سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با پیگیری و رفع مشکلات یک واحد تولیدی پوشاک در یکی از روستاهای زاهدان، نخستین سری محصولات این واحد تولیدی راهی بازارهای تهران شد.

زهرا ابراهیمی روز جمعه در بازدید از واحد تولید پوشاک تعاونی کوک طلایی مکران اظهار داشت: این واحد تولیدی در فروردین سالجاری با دریافت چهار هزار و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات اشتغالزایی روستایی و با عاملیت صندوق کارآفرینی امید در روستای منزل‌آب شهرستان زاهدان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: در این واحد تولیدی که انواع البسه زنانه تولید می‌شود برای ۲۰ نفر از بانوان این روستا به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به نامگذاری سالجاری توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال «جهش تولید» اظهارداشت: ارسال محصولات این واحد تولیدی به بازارهای کشور به دلیل وجود موانعی با مشکل مواجه شده بود که پس از بازدید و راهنمایی فرایند انجام کار با هماهنگی‌های به عمل آمده و همکاری معاونت بازرسی وحمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مشکلات فراروی این واحد مرتفع و اولین سری تولیدات آن به استان تهران ارسال شد.

روستای منزل‌آب یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان زاهدان است که در جنوب شهر زاهدان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =