دادرس: دعوت نشدنم به کمیته استیناف خلاف قانون است

تهران- ایرنا- عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: آقایان ادعا می‌کنند که حقوقدان هستند اما چیزی از حقوق نمی‌دانند و خلاف قانون عمل می‌کنند؛ دعوت نکردن از من برای حضور در جلسات این کمیته خلاف قانون است.

مهدی دادرس در گفت‌وگو با ایرنا درباره اختلافی که با علیرضا صالحی، رییس کمیته استیناف پیدا کرده و اینکه همه چیز از صحبت‌های او راجع به بازی سپاهان و پرسپولیس آغاز شد، اظهار داشت: آن اختلاف فقط یک بهانه بود. آقایان از این ناراحت بودند که مردم به من احترام می‌گذاشتند. به شوخی می‌گفتند ما زحمت می‌کشیم و تعریف‌ها برای شما است. من هم سعی ‌می‌کردم با خنده از کنار این صحبت‌ها بگذرم. من کارگر ورزش و مردم ایران هستم.

وی در ادامه افزود: آن مصاحبه هم یک توئطه بود که اسیرش شدم. آقایان بدشان نمی‌آمد که من را به این سمت سوق بدهند. هنوز هم معتقدم کارم درست بوده اما اگر غلط هم بود به من بگویید کجای دنیا یک مدیریت قوی، زیر مجموعه خود را در اذهان عمومی ضایع می‌کند و با کلماتی سخیف هم این کار را انجام می‌دهد؟ البته که من جواب کوتاهی دادم اما ترجیح دادم سکوت کنم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: آقایان مدتی است که جلسه می‌گذارند و من در این جلسات حضور ندارم در حالی که این خلاف قانون است. ایشان خودش را حقوقدان می‌داند و من چنین ادعایی ندارم اما شما که حقوقدان هستید چرا خلاف قانون عمل کردید؟ من همچنان عضو کمیته استیناف هستم و از آقایان حکمی نگرفتم.

وی همچنین بیان داشت: اگر می‌خواهند من نباشم باید بروند و به رییس فدراسیون و اعضای هیات رییسه نامه بزنند و آنها هستند که تصمیم می‌گیرند. شما اصلا حقوق نمی‌دانید و منی که حقوق نخواندم از شما بیشتر می‌دانم. شما اصلا شان نزول و دلیل حضور من در آن کمیته را نمی‌دانید و این باعث تاسف است. من آنجا حضور دارم به عنوان کسی که خبره فوتبال است. کسی نگفته باید حقوق بدانم تا در کمیته استیناف باشم. سی و چند سال است که صادقانه کارگری فوتبال را کرده‌ام. از من دعوت شد و آمدم تا کمک کنم.

دادرس درباره حکم اعلام شده علیه علی کفاشیان از سوی کمیته استیناف تصریح کرد: شما حکم علی کفاشیان را بدون اینکه به رییس فدراسیون اعلام کنید و امضای دبیرکل پای برگه‌اش بیاید رسانه‌ای کردید و این خلاف قانون است. کدام حقوقدانی کار شما را تایید می‌کند؟ من با هیچ‌کس برخورد نمی‌کنم و اگر هم این کار را انجام دهم در چارچوب معرفت و انصاف خواهد بود. البته از این آقا توقع نمی‌رود. ایشان سه بار عباس موسوی را رد کرد و ما خواهش کردیم که نون و نمک خورده‌ایم و کوتاه بیاید. مدت‌ها به ایشان جلوی رییس فدراسیون بد و بیراه می‌گفت در حالی که عباس موسوی زحمت کشیده بود.

وی درباره عملکرد علیرضا صالحی در جلسات کمیته استیناف گفت: همیشه وجدان را در نظر گرفتم و این بار هم رعایت می‌کنم. جلساتی که با حضور ایشان برگزار شد همگی جزو بهترین جلسات بود. همه حرف می‌زدیم و نظر می‌دادیم و مشورت می‌کردیم. بگو بخند و شوخی و متلک هم داشتیم و همه چیز عالی بود. اما مصاحبه خوبی از سوی ایشان صورت نگرفت و من جوابش را دادم.

دادرس در پایان اذعان داشت: اهل شکایت نیستم و خود فدراسیون در جریان امور هست و می‌داند که باید چه کار کند. هشدارهای لازم داده شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =