برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با توجه به مسایل روز تدوین شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: برنامه‌های چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با خلاقیت و نوآوری و متناسب با مسایل روز باشد.

فرشید فلاح روز چهارشنبه در اولین جلسه کار گروه فرهنگی، اجتماعی، هنری و تبلیغاتی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در تالار جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: شرایط و اقتضائات روز از جمله فضای مجازی در اجرای این برنامه‌ها با هدف ترویج آموزه‌های دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: فعالیت‌ها برای گرامیداشت دفاع مقدس باید مورد بازنگری قرار گیرد و به طراحی برنامه‌ها با نگاهی نو در اجرا اقدام شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ادامه داد: امسال ویژه برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس در سطح کشور تدارک دیده شد و تمام دستگاه‌های عضو ستاد گرامیداشت دفاع مقدس این استان باید  در برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس همکاری کنند.

وی، به فعالیت‌های فرهنگی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تشکیل کارگروه فرهنگی، اجتماعی، هنری و تبلیغاتی ستاد بزرگداشت دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:  دستگاه‌های عضو این کارگروه باید برنامه‌های پیشنهادی خود از جمله برگزاری جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری را ارائه دهند.

فلاح ابراز داشت: برای برگزاری برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس گروه‌های مردمی فعال شوند و از ظرفیت مساجد استفاده شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: تا پیش از آغاز هفته دفاع مقدس ویژه برنامه خاص پیشنهادی از کار گروه فرهنگی و اجتماعی به ستاد چهلمین دفاع مقدس ارائه خواهد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha