۲۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83817210
۱ نفر

برچسب‌ها

 بازار مسکن فردیس زیر رصد نظارتی

کرج-ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس با اشاره به نامناسب بودن وضعیت خرید و اجاره مسکن دراین شهرستان گفت: دستگاه‌های مربوطه موظف شدند به فوریت نسبت به تشدید بازرسی ها و گشت های مشترک بر بازار مسکن در فردیس اقدام کنند.

بهزاد پرویزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اداره تعزیرات حکومتی،سازمان ثبت اسناد و اتحادیه املاک موظف هستند پیگیری ها و بازرسی های لازم را به عمل آورند و نتایج آن را به فرمانداری و به ویژه به مردم شهرستان اعلام کنند تا شاهد سازماندهی خوب در این زمینه باشیم.

وی با بیان اینکه مشکل خرید و فروش مسکن و اجاره کشوری است، افزود: این موضوع توسط مسئولان امر رها شده که باید اتحادیه املاک،تعزیرات حکومتی و ثبت اسناد پاسخگو باشند.

پرویزی  با بیان اینکه قیمت خرید و فروش و اجاره مسکن فردیس درحال افزایش است، اظهار داشت: این امر می‌تواند آسیب ها و مخاطرات جدی برای اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد وارد کند.

وی اظهار داشت: اگر ظرف چند روز آینده نسبت به تمهیدات لازم از سوی دستگاهها انجام نشود در فرمانداری به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

معاون فرماندار فردیس گفت: در این راستا جلسه ای برای بررسی روند افزایش قیمت مسکن و ساماندهی وضعیت بازار با حضور اداره تعزیرات حکومتی و اتحادیه املاک برگزار شدکه  دستگاههای مربوطه موظف هستند که نسبت به افزایش و تشدید بازرسی و نظارت به بازار و همچنین املاک شهرستان اقدام و با متخلفان برخورد کنند.

پرویزی افزود: وضعیت بازار مسکن مناسب نبوده و این کوتاهی نارضایتی مردم و شهروندان را فراهم آورده است.               

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha