نماینده ‌رشت خواستار اشد مجازات برای عاملان قتل دختر تالشی شد

تهران- ایرنا- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، از دادستان انقلابی و رییس دادگستری گیلان خواست تا مجازات را برای عاملان این جنایت در نظر بگیرند.

به گزارش خانه‌ ملت، جبار کوچکی‌نژاد در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهارداشت: همه دستگاه‌ها، کارکنان خود را ارتقا می‌دهند ولی صدا وسیما برعکس عمل می‌کند و کسانی که ۱۰ تا ۱۵ سال سابقه کار دارند را از قراردادی به ساعتی و شرکتی تغییر وضعیت داده است. انتظار داریم که مجلس از کارکنان صدا وسیما دفاع کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیران راه و شهرسازی، کشور، جهاد کشاورزی و رییس سازمان محیط زیست افزود: در صورت تعطیل شدن یک روز در کشور جمعیت رشت سه برابر می‌شود و ما شرمنده مردم خودمان هستیم، چرا که دستگاه‌ها نمی‌توانند خدمات ارائه دهند و مسافران نیز در ایام کرونایی در تنگنا قرار می‌گیرند.

کوچکی‌نژاد همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی، ادامه داد: با توجه به نزدیکی به فصل برداشت برنج، تاکید می‌شود که جلوی واردات این محصول گرفته شود، چرا که طبق قانون سه ماه قبل و سه ماه بعد از برداشت، حق توزیع و واردات برنج را ندارند.

وی با بیان اینکه قتل مظلومانه دختر تالشی همه مردم را نگران کرد، از دادستان انقلابی و رییس دادگستری استان گیلان درخواست کرد اشد مجازات برای افرادی که در این قتل شریک بودند را در نظر بگیرند.

به گزارش ایرنا، رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله‌ تالشی در تاریخ ۶ خرداد ۹۹ توسط پدرش در بخش حویق شهرستان تالش به قتل رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =