افزایش ۳۰ درصدی تحویل اتان به پتروشیمی‌ها

تهران- ایرنا- مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: میزان اتان تحویلی به مجتمع‌های پتروشیمی جم، کاویان و مروارید در دو ماهه اول سال ۹۹ نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.

«هادی هاشم‌زاده فرهنگ» امروز (چهارشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا ادامه داد: تحویل خوراک به پتروشیمی پارس در دو ماهه اول سال جاری با توجه به آغاز تعمیرات اساسی پالایشگاه اول از ۱۵ اردیبهشت‌ماه، همچنان به صورت مستمر در حال انجام است که با پایان تعمیرات این میزان افزایش نیز می‌یابد.

وی با اشاره به نقش مهم و بنیادی مجتمع گاز پارس جنوبی در توسعه صنعت پتروشیمی در کشور اظهار داشت: میزان اتان تحویلی به مجتمع‌های پتروشیمی جم، کاویان و مروارید در دو ماهه اول سال ۹۹ نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.

فرهنگ با اشاره به این مطلب که تنوع سبد محصولاتی مجتمع گاز پارس جنوبی نشان دهنده اهمیت فراوان نقش این شرکت در بخش‌های صنعتی است، اظهار داشت: هم اکنون علاوه مجتمع‌های پتروشیمی جم، کاویان، مروارید، برزویه، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، امور بین‌الملل شرکت ملی نفت، امور بین‌الملل شرکت ملی گاز و دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران دریافت‌کننده تولیدات مجتمع هستند.

وی با بیان اینکه مجتمع گاز مشتریان مهمی دارد که هدف اصلی نیز کسب رضایت حداکثری در این راستا است، افزود: در راستای اهداف استراتژیک مجتمع و جلب رضایت حداکثری مشتریان و با توجه به هدف‌گذاری انجام شده، میزان رضایت‌مندی مشتریان ۹۶ درصد بوده که سه درصد بیش از میزان هدف‌گذاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =