پرداخت وام ۶ میلیون تومانی به تاکسیرانان تهران

تهران_ ایرنا_ مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: بانک اطلاعات تاکسیرانان شهر تهران برای دریافت وام شش میلیون تومانی به وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی ارسال شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران؛  علیرضا قنادان،  درباره پرداخت وام ۶ میلیون تومانی به تاکسیرانان، توضیح داد: ارائه این تسهیلات در راستای مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و با هدف حمایت از کسب و کارهای آسیب‌پذیر، است.

وی با بیان اینکه متولی پرداخت وام ۶ میلیون تومانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، یادآور شد: شرایط تسهیلات این وام با نرخ سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه با دوره تنفس ۳ ماهه خواهد بود.

قنادان با اشاره به تشکیل پرونده متقاضیان از طریق سایت کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق پیامک به رانندگان بابت تکمیل پرونده و تعیین شعبه اطلاع رسانی خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در ادامه بیان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درحال تطبیق اطلاعات دریافتی رانندگان شهر تهران با بانک اطلاعاتی خود است. همچنین تمامی تاکسیرانان دسته بندی خواهند شد و این وام به صورت مرحله‌ای پرداخت می‌شود. وزارت رفاه زمان پرداخت و الویت پرداخت وام به تاکسیرانان را مشخص خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =