۲۰ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83816104
۰ نفر

برچسب‌ها

شبکه‌های برون مرزی را دریابیم

تهران- ایرنا- نمایند سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: تبلیغات با استفاده از شبکه‌های تلویزیونی امری مهم و تاثیرگذار در دنیای امروز است بنابراین باید شبکه‌های برون مرزی صدا و سیما را دریابیم.

محمد قمی با اظهار تاسف از قطع شبکه‌های الکوثر و کانال اردوی شبکه جهانی سحر به دلیل بدهی‌های ارزی به ایرنا، گفت: تبلیغات بنیان و اساس حکومت ها در جهان است و شبکه‌های برون مرزی هر کشور ستون‌های اصلی برای شناساندن افکار، عقاید و باورهای فرهنگی آن نظام حکومتی نزد جهانیان هستند.

وی ادامه داد: وقتی می بینیم که شبکه‌های بی بی سی و صدای آمریکا همچنان با گذشت بیش از یک قرن از جنگ جهانی دوم به چندین زبان بین المللی برنامه پخش می‌کنند باید متوجه شویم که تبلیغات تا چه اندازه‌ای در نگاه سیاستمداران غربی دارای جایگاه ویژه است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس دهم افزود: از شنیدن خبر قطع ماهواره‌ای الکوثر واقعا متاسف شدم چراکه جمهوری اسلامی باید میلیاردها دلار هزینه می‌کرد تا هزاران مبلغ را به جهان اسلام ارسال کند که اندیشه‌های والای انقلاب اسلامی و امام راحل را نزد مستضعفان جوامع اسلامی مطرح سازند که ما می دانیم در این شرایط اسفناک تحریمی اساسا چنین امکانی وجود نداشت. 

وی خاطرنشان کرد: باید درنظر داشته باشیم که پخش شبکه‌های برون مرزی صداوسیما یکی از استراتژیک ترین طرح‌های کشور است که نباید در ادامه فعالیت آنها کمترین خللی وارد شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =