عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح پل دوآب ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دارد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: اجرای عملیات تکمیل تقاطع غیر همسطح پل دوآب - خنداب ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دارد که این اعتبار از محل سفر وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی تخصیص داده است.

سید علی آقازاده عصر سه‌شنبه در جریان سفر یکروزه به شهرستان خنداب افزود: تقاطع غیرهم سطح در محل پل دوآب خنداب از سفر وزیر راه ۵۰ میلیارد ریال تخصیص دارد.

وی افزود: این طرح عمرانی با تلاش مدیران اجرایی استان و شهرستان اجرایی شده است.

استاندار مرکزی اظهار داشت: ابنیه فنی محور ارتباطی در غرب رودخانه قره چای نیز حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که توسط راه و شهرسازی درحال ساخت است.

فرماندار خنداب نیز گفت: مجتمع گلخانه‌ای این شهرستان نیز ۱۲ هکتار وسعت دارد که با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار آماده واگذاری به متقاضیان است.

حاج علی بیگی افزود: استخر سرپوشیده خنداب نیز با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی و صرف ۲۰ میلیارد ریال اعتبار ساخته شده که با تامین ۲۰ میلیارد ریال دیگر هفته دولت بهره‌برداری می‌شود.

وی اظهار داشت: بلوار شهید سردار سلیمانی در خنداب با یک و نیم کیلومتر مسافت لاین شرقی آن تکمیل و آماده بهره برداری است و لاین غربی نیز تا پایان تیرماه تکمیل می‌شود.

فرماندار خنداب گفت: تاکنون ۲۵ میلیارد ریال برای انجام این طرح راهسازی هزینه شده که ۱۰ میلیارد ریال آن هزینه جابجایی شبکه خط انتقال آب و برق بوده است.

استاندار مرکزی در سفر به خنداب یک منزل مسکونی خسارت دیده از سیل در روستای امامزاده دهچال که با صرف اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بازسازی شده بود را افتتاح کرد.

آقازاده همچنین با خانواده شهید «علیرضا بهاری» در روستای گازران نیز دیدار کرد.

این شهید بزرگوار اول تیر ۱۳۴۷ در روستای گازران به دنیا آمد و هشتم مهر ۱۳۷۰ در منطقه مرزی بمبون کردستان بر اثر انفجار مین و اصابت ترکش به شهادت رسید. 

بازدید از مجتمع گلخانه‌ای، استخر دانش آموزی در حال ساخت، محور ارتباطی غرب قره چای و بلوار در حال ساخت سردار شهید سلیمانی از دیگر برنامه های سفر استاندار مرکزی به خنداب بود.

شهرستان خنداب از توابع استان مرکزی است و در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =