کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای احتکار شده در لاهیجان

رشت - ایرنا- فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف اقلام خوراکی و بهداشتی احتکار شده به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم جانعلی پور روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: در پی دریافت خبر احتکار اقلام خوراکی و بهداشتی در یک انبار در شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در پی آن    کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع، انبار کالاهای احتکار شده را در شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و به همراه نماینده اداره صمت از محل بازرسی کردند.
وی اظهار داشت: در بازرسی یک هزار و ۲۸۲ بطری روغن خوراکی، سه هزار و ۴۸۰ عدد بیسکوئیت، ۴۷۶ بطری مایع سفید کننده، ۷۵۲ عدد پودر لباسشویی، ۸۶۸ عدد دستمال کاغذی و مانند آن کشف شد.
وی با اعلام اینکه در این رابطه متهم ۶۳ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را افزون بر یک میلیارد ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اشاره به برخورد قاطع و قانونی پلیس با سودجویان و محتکران از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک در خصوص احتکار را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =