بروکراسی در روند تسهیلات بانکی موجب دلسردی زنان کارآفرین می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: برخی از بانوان کارآفرین در قالب تعاونی و یا حقیقی اقدام به اخذ تسهیلات اشتغال می‌کنند که بروکراسی زائد بانکی موجب دلسردی آنان از اقدام خود می‌شود.

فریبا محمدلو روز دوشنبه در نشست با تعدادی از مدیران بانک‌های استان بر تسهیل در روند ارائه خدمات و تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار و بانوان کارآفرین تاکید کرد.
وی با تاکید بر تعامل بانک‌ها با حوزه بانوان، تسریع در انجام روند پرداخت تسهیلات به این قبیل بانوان را گامی مهم در راستای کاهش مشکلات بانوان و خصوصا زنان سرپرست خانوار دانست.
مدیرکل حوزه بانوان استانداری اردبیل همچنین توجه به تامین مسکن و ارائه تسهیلات در این خصوص به زنان نیازمند مسکن را از جمله ضرورت‌های این حوزه برای کاهش آسیب در بین این قشر عنوان کرد.
محمدلو گفت: لازم است بانک‌ها نوع خدمات و تسهیلات مرتبط با بانوان را اعلام کنند تا افراد واجد شرایط برای استفاده از این خدمات معرفی شوند.
در این جلسه مدیران و نمایندگان بانک‌های استان اقدامات و خدمات ارائه شده به بانوان را بیان کرده و نسبت به ادامه همکاری با این حوزه برای کاهش مشکلات بانوان قول مساعد دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =