۱۰ فیلم از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره بین المللی کرونا ارسال شد

یاسوج- ایرنا- رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ فیلم کوتاه از این استان به جشنواره بین المللی فیلم کرونا در حیدرآباد هند ارسال شد.

محمدشریف اسلامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ۱۰ فیلم کوتاه از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بوده و موضوع آنها نیز بیماری کروناست.

وی افزود: ارسال ۱۰ فیلم کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد به این جشنواره بین المللی پس از هماهنگی های لازم با سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند انجام شده است.

رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۱۰ فیلم کوتاه ارسالی از استان به این جشنواره بین المللی شامل «خواهش»، «اگر رعایت نکنیم»، «آخرین عید دیدنی»، «سیزده بدر»، «چرت و پرت»، «پاکبان ضد ویروس نیست»، «از جنگ تا کرونا»، «دومینو»، «مدافع سلامت» و «بازی با مرگ» هستند.

اسلامی عنوان کرد: سه ماه گذشته تاکنون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد برای تولید انواع آثار هنری از جمله فیلم کوتاه، انیمیشن و موشن گرافی با موضوع کرونا با حوزه هنری این استان مشارکت مطلوبی داشته است.

وی ابراز داشت: هدف از تولید این آثار هنری فرهنگ سازی هر چه بیشتر برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

اسلامی گفت: حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در این مدت ۱۸ فیلم کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و موشن گرافی با موضوع کرونا و کمک مؤمنانه تولید و در فضای مجازی منتشر کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =