شرکت‌های خلاق برتر مورد تقدیر قرار می گیرند

تهران-ایرنا- اولین جشنواره تقدیر و انتخاب شرکت های خلاق برتر به همت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز در مرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، جشنواره شرکت های خلاق برتر، هدف اصلی خود را انتخاب شرکت‌های خلاق برتر و تقدیر از آنها قرار داده است،  شرکت‌های خلاق حاضر در این جشنواره توسط هیئت داوران منتخب در حوزه صنایع خلاق مورد قضاوت قرار می‌گیرند و از برگزیدگان تقدیر به عمل می آید.

کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی و بازی، اسباب بازی و سرگرمی از جمله بخش های است که شرکت های خلاق فعال در آن می توانند در این جشنواره حضور یابند.

صنایع دیداری و شنیداری، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، طراحی و معماری، گیاهان داروئی و طب سنتی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و نشر، چاپ و یادگیری الکترونیک نیز دیگر حوزه های این جشنواره را شامل می شوند،  علاوه بر این، شرکت های خلاقی که در دیگر حوزه ها نیز فعالیت می کنند در این جشنواره پذیرفته می شوند.

دبیرخانه این جشنواره اعلام کردکه ارزیابی و رتبه بندی در هر حوزه در میان شرکت‌های خلاق فعال در همان حوزه انجام خواهد گرفت و ملاک های ارزیابی هر حوزه ممکن است با حوزه دیگری متفاوت باشند.

همچنین این جشنواره علاوه بر شرکت های خلاق بخشی را نیز به مراکز همکار در زیست بوم توسعه صنایع خلاق اختصاص داده است،  مبادی شناسایی، رسانه های همکار، دستگاه های اجرائی همکار و کارگزاران  از جمله این مراکز همکار محسوب می شوند.

برگزاری ۸ نشست تخصصی  به صورت وبینار در حوزه های صنایع خلاق، به منظور حضور فعالان هر حوزه، ایجاد شبکه، و بررسی دستاوردها و چالش های کسب و کار هر حوزه نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده در  این جشنواره است.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی در مورد جزئیات و نحوه ثبت نام به سایت برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق مراجعه کنند.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =