۱۹ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۳
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83814684
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز مسابقات دو و میدانی از ۲۶ تیر ماه

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون دو و میدانی از آغاز مسابقات این رشته از ۲۶ تیر طبق تقویم و با کسب مجوز از وزارت ورزش و جوانان و وزارت بهداشت خبر داد.

پریسا بهزادی روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: تقویم مسابقات امسال بیرون آمده و آن را برای تمامی استان‌ها فرستادیم. از ۲۶ تیر ماه با مجوز وزارت ورزش و جوانان نخستین مسابقات با عنوان جایزه بزرگ برگزار می‌شود. این رقابت‌ها انتخابی تیم ملی نیست و در تهران، زیر نظر شورای فنی در ۱۴ ماده برپا خواهد شد.

وی افزود: همچنین مسابقات لیگ باشگاه‌ها در سه مرحله در نیمه اول و دوم شهریور و نیمه اول مهر ماه برگزار می‌شود. جدای از آن مسابقات قهرمانی کشوری را اواخر مردادماه برپا می‌کنیم و تا پایان سال طبق تقویم جلو می‌رویم.

نایب رییس زنان فدراسیون دو و میدانی عنوان کرد: مسابقات آسیایی به جز دوی صحرانوردی آسیا لغو شده است اما باز هم معلوم نیست که این رقابت‌ها برگزار شود و در صورت برپایی این مسابقات، تعداد اعزام ورزشکاران به این رقابت‌ها مشخص نیست.

وی درخصوص اردوی دو و میدانی‌کاران در کیش گفت: احسان حدادی در اردوی کیش حضور دارد اما فرزانه فصیحی هنوز به فدراسیون مراجعه نکرده است و در منطقه ورزشی کردان تمرین می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =