یحیی «بیرانوند» را تا پایان فصل می‌خواهد اما نظر آنتورپ چیز دیگری است

تهران- ایرنا- باشگاه آنتورپ بلژیک به دنبال پیدا کردن راهی است تا هر چه زودتر بتواند علیرضا بیرانوند را در تمرینات داشته باشد.

طبق نوشته تارنمای گزت‌وان آنتورپ، تیم فوتبال آنتورپ بلژیک از دوشنبه هفته آینده پس از انجام آزمایش‌های مربوط به کرونا برای فصل آینده تمرینات خود را آغاز خواهد کرد.

آنتورپ از پایان هفته در چند گروه نمونه‌گیری‌های خود را آغاز خواهد کرد تا با شروع دور جدید تمرینات مشکلی برای اعضای تیم بوجود نیاید.

این تارنمای بلژیکی سپس به شرایط علیرضا بیرانوند اشاره می‌کند و می‌گوید: بیرانوند همچنان در ایران است. سرمربی کنونی وی (در پرسپولیس) تاکید دارد که او را تا پایان فصل نگه دارد اما آنتورپ به دنبال راه حلی است تا هر چه زودتر او را به بلژیک بیاورد.

البته آنتورپ به غیر بیرانوند منتظر بازگشت یِگور نازارینا اوکراینی است کسی که فصل قبل به صورت قرضی به تیمی از کشورش رفته بود. ام بوکانی مهاجم با تجربه کونگویی هم فعلا در موناکو فراسه به سر می‌برد و به بلژیک بازنگشته است.

خبر دیگر از آنتورپ این است که این باشگاه بلژیکی قصد دارد تا ادمیلسون جونیور ستاره تیم الدحیل را به خدمت بگیرد. این مهاجم ۲۵ ساله که متولد بلژیک است، قصد دارد شانسش را برای ملی‌پوش شدن امتحان کند و به همین خاطر به دنبال راهی است تا بتواند به کشورش بازگردد.

در همین راستا گفته می‌شود باشگاه رویال آنتورپ با مدیر برنامه‌های وی وارد مذاکره شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =