حسینی: با ترابوزان به قهرمانی فکر می‌کنم

تهران- ایرنا- مدافع ایرانی و ملی‌پوش ترابوزان اسپور، گفت: توانایی قهرمانی در سوپرلیگ و جام حذفی را داریم و به نظرم هر ۲ جام را فتح خواهیم کرد.

تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه هم اکنون صدرنشین فوتبال ترکیه است و امید زیادی دارد تا با رفع مشکل به وجود آمده بتواند فصل بعد در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد. آنها از مدتی قبل با مجید حسینی، ستاره ایرانی خود به توافق رسیدند تا یک فصل دیگر او را در کنار خود داشته باشند.

حالا مدافع ایرانی ترابوزان که چند پیشنهاد خوب اروپایی در زمستان داشت تصمیم دارد برای سومین فصل نیز در این تیم بماند. وی در این باره درگفت‌وگو با یکی از رسانه‌های ترکیه‌ای اظهار داشت: توانایی قهرمانی در سوپرلیگ و جام حذفی را داریم. به نظرم ما در این فصل هر ۲ جام را فتح خواهیم کرد. برای رسیدن به این هدف تلاش می کنیم.

همانطور که گفته شد ترابوزان در لیگ با ۵۳ امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به باشاک شهیر صدرنشین است و هشت هفته تا پایان باقی مانده است. آنها در جام حذفی هم شانس خوبی برای رسیدن به قهرمانی دارند. آنها در خانه خود و در چارچوب دور رفت مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم سرشناس فنرباغچه گذشتند و در صورت موفقیت در دیدار برگشت می‌توانند به دیدار نهایی برسند و حریف یکی از ۲ تیم آنتالیا اسپور و یا آلانیا اسپور بشوند که بردنشان کار چندان سختی برای ترابوزان به حساب نمی‌آید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار ورزش