دستگیری سارقان سابقه دار با  ۴۰ فقره سرقت در فردیس

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری سارقان سابقه دار که اقدام به ۴۰ فقره سرقت به عنف در سطح این شهرستان کرده بودند خبر داد .

سرهنگ محمد نادربیگی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت چندین فقره پرونده سرقت به عنف با استفاده از سلاح سرد و تهدید و ارعاب در مناطق مختلف شهرستان فردیس، با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری پرونده و شناسایی سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

طی تحقیقات صورت گرفته از شکات و چهره نگاری از چهره فرضی سارقان در نهایت یکی از سارقان شناسایی و در بررسی سوابق وی محرز شد که دارای سوابق کیفری متعدد در سرقت است.
نادربیگی گفت: با اقدام گسترده پلیسی ۲ نفر از راکبان موتورسیکلت با مشخصات مورد نظر شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه، موتورسیکلت آن ها متوقف و هر ۲ آن ها دستگیر و در بازرسی از آن ها هفت دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد .
رییس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: سارقان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان فردیس به ۴۰ فقره سرقت به عنف از شهروندان در مناطق مختلف شهرستان فردیس اعتراف کرده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
وی  به شهروندان توصیه کرد: از تردد در مکان های خلوت، به ویژه اگر پول و اشیای گرانقیمتی همراه خود دارید، خودداری کنید و در صورت ضرورت برای عبور از مکان های خلوت، کیف دستی  خود را نزدیک به بدن و به سمت پیاده رو نگه دارید.  
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =