طرح ترافیک برای کادر درمانی رایگان شد

تهران- ایرنا- مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک برای کادر درمانی درگیر با کرونا رایگان شد.

به گزارش روز دوشنبه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، عمار سعیدیان فر به تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای کادر درمانی درگیر با کرونا پرداخت و اظهار داشت: مکاتبه‌ای با علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابه با کرونای کلانشهر تهران به منظور معرفی کادر درمانی درگیر با کرونا برای اختصاص معافیت از پرداخت عوارض در تهران انجام و مقرر شد که افراد را به شهرداری تهران معرفی کنند.

وی افزود: این تسهیلات به افرادی در کادر درمانی تعلق می‌گیرد که از سوی فرمانده ستاد مقابه با کرونا کلانشهر تهران به شهرداری معرفی شوند و محل خدمتشان در محدوده طرح ترافیک و الودگی هوا بوده و درگیر خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی باشند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های طرح ترافیک شهرداری تهران گفت: افرادی معرفی شده به طور رایگان می‌توانند از طرح ترافیک استفاده کنند.

۲ طرح «ترافیک» و «کاهش و کنترل آلودگی هوا» در محدوده مرکزی شهر تهران از ساعت ۸ تا ۱۶ روزهای غیرتعطیل اجرا می شود.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر ۱۸ خرداد ۱۷۱ هزار و ۷۸۹ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۲۸۱ نفر رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =