ورمزیار: مسیر وزارت ورزش برای واگذاری سرخابی‌ها صحیح است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال، گفت: مسیر وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری سرخابی‌ها صحیح است و امیدوارم این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد.

صادق ورمزیار روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا در رابطه با خصوصی سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، اظهار داشت: خصوصی سازی اتفاق مثبتی برای فوتبال ایران است، اما این اتفاق باید همراه با درآمدزایی برای مالکان آینده سرخابی‌ها باشد.

وی ادامه داد: بخش خصوصی برای درآمدزایی به فوتبال می آید و اگر شرایط مناسب نباشد دلیل منطقی برای حضور آنها وجود ندارد. امیدوارم هرچه سریعتر مشکل حق پخش تلویزیونی که اصلی ترین راه درآمدزایی برای باشگاه‌هاست به صورت کامل برطرف شود.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال با اشاره به انگیزه بالای وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی‌سازی سرخابی‌ها، گفت: شیوه فعلی وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری پرسپولیس و استقلال درست تر از شیوه های قبل است و قطعا آینده روشنی در انتظار این باشگاه‌ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی باعث رشد آنها خواهد شد، تصریح کرد: وقتی مدیریت این باشگاه‌ها در اختیار مردم باشد با دلسوزی بیشتری کارها دنبال خواهد شد. کسانی که از جیب شخصی برای این دو باشگاه هزینه کنند، قطعا اجازه برخی رفتارها را نخواهند داد.

ورمزیار گفت: امروزه برخی مدیران این دو باشگاه برای بقای خود حاضرند هر هزینه‌ایی را انجام دهند و به همین دلیل شاهد بدهی‌های فراوان پرسپولیس و استقلال در سالیان گذشته بودیم. اگر این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شد، این مشکلات مرتفع می‌شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: باید از وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم که پس از سال‌ها، خصوصی سازی را از حرف به عمل رساند و با جدیت این موضوع را دنبال کرد. اطمینان داشته باشید خصوصی سازی پس از اجرا با مشکلاتی روبه رو خواهد شد زیرا دیکته نانوشته، غلط ندارد. مسوولان وزارت ورزش قطعا پس از مشخص شدن ایرادها به دنبال حل آن خواهند بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =