درخشان: تنها راه نجات فوتبال خصوصی‌‎سازی است

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خصوصی‌سازی تنها را نجات و پیشرفت فوتبال ایران است و امیدوارم این اتفاق هرچه سریع‌تر رخ دهد.

حمید درخشان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در رابطه با خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: بی تردید این اتفاق به سود ورزش ایران خواهد بود و فوتبال ما برای پیشرفت بیشتر راهی جز خصوصی‌سازی ندارد.

وی ادامه داد: تا زمانی که فوتبال ما دولتی باشد شاهد پیشرفت باشگاه‌ها نخواهیم بود و تصمیم وزارت ورزش برای واگذاری این دو باشگاه قابل تقدیر است.

کاپیتان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: فوتبال ایران برای پیشرفت و خصوصی‌سازی نیاز به ساختار دارد و خریداران باشگاه ها بهترین افراد برای ساختارسازی هستند. این افراد برای سرمایه‌گذاری وارد فوتبال می‌شوند و بی تردید سعی می‌کنند بهترین مسیر را انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: اقدام وزارت ورزش برای واگذاری این دو باشگاه کاملا درست است و امیدوارم تا پایان این راه نیز مسیر درستی برای انجام این اتفاق مهم طی شود.

درخشان اظهارداشت: برای خصوصی‌سازی باید مشکل حق پخش نیز به صورت کامل حل شود. حق پخش بهترین مسیر برای درآمدزایی در فوتبال است و قطعا سرمایه گذاران نمی خواهند از این راه محروم شوند.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم برای ادامه مسابقات گفت:شرایط پرسپولیس خوب است اما باید فکری به حال مشکلات مالی این تیم شود. این مشکلات می‌تواند در آینده نزدیک به پرسپولیس آسیب جدی برساند.

وی تاکید کرد: با توجه به اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس با سایر باشگاه ها تقریبا می توان قهرمانی این تیم را قطعی دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =