یک واحد درمانی متخلف در قزوین پلمب شد

قزوین - ایرنا - مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت : یک واحد درمانی متخلف در حوزه طب سنتی و فروشنده داروهای گیاهی غیرمجاز در قزوین پلمب شد.

عباس طالبیان روز دوشنبه با بیان این مطلب افزود: یک واحد درمانی متخلف در حوزه طب سُنّتی و فروشنده داروهای گیاهی غیرمجاز، با طبابت فردی مدعی تخصص در حوزه این نوع طب، در یک منزل مسکونی در قزوین پلمپ و فرد متخلف نیز به مراجع قضایی معرفی شد.

وی یادآورشد : بر اساس گزارش های مردمی مبنی بر فعال بودن یک واحد درمانی غیر مجاز، بازرسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین با داشتن حکم مراجع قضایی و همراه بودن نیروی انتظامی از این واحد درمانی، بازرسی کردند.

مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت که در بررسی از واحد درمانی متخلف  ۱۰ هزار عدد داروی گیاهی غیر مجاز و حدود ۳۰۰ لیتر عرقیجات «بالک» غیر مجاز کشف و در محل توقیف شد.

به گفته طالبیان، این واحد درمانی غیر مجاز، در بام یک منزل مسکونی در استان قزوین قرار دارد و به صورت غیر بهداشتی، اقدام به حجامت ، زالو درمانی و استفاده از جوجه تیغی در درمان بیماری ها می کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =