طرح آسفالت ۳۰ کیلومتر از راه‌های روستایی ریگان آغاز شد

کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان از آغاز اجرای طرح آسفالت و روکش ۳۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان خبر داد.

امین باقری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روکش هفت کیلومتر از محور روستای علی آباد پشت ریگ، ملک آباد و شیرآباد آغاز شده که با اجرای روکش این محور اهالی ۱۰ روستا از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح روکش آسفالت این محور بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد و اهالی این مناطق از راه آسفالته مناسب برخوردار خواهند شد.

فرماندار ریگان تصریح کرد: این محور یکی از راه های روستایی غیر استاندار این شهرستان است که با روکش آسفالت ایمن سازی خواهد شد.

باقری بیان داشت: ۶ کیلومتر از ورودی پنج روستای شهرستان ریگان نیز آسفالت خواهد شد که با آسفالت ورودی این روستاها اهالی از راه آسفالته مناسب برخوردار خواهند شد.

وی افزود: ورودی این روستاها غیراستاندارد و خاکی بود که با آسفالت این محورها دسترسی روستائیان به راه مناسب آسان تر خواهد شد.

فرماندار ریگان از زیرسازی و آسفالت ۱۷ کیلومتر از محور سرزه شهرستان ریگان خبر داد و بیان داشت: ۱۷ کیلومتر از این محور در گذشته آسفالت شده که سنگلاخی، غیراستاندار و باتلاقی بودن این محور از جمله مشکلات اهالی مناطق سرزه شهرستان ریگان بود.

ریگان با ۳۰۰ پارچه آبادی تا مرکز استان کرمان ۲۸۵ کیلومتر فاصله دارد که کمترین شاخص راه آسفالته را در استان کرمان دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =