حافظ و حامی ولایت فقیه باشید

خرم‌آباد - ایرنا - شهید سید حشمت‌الله موسوی متولد ازنا از شهدای هشت سال جنگ تحمیلی است که در وصیت نامه خود به حفاظت و تبعیت از ولی فقیه تاکید و سفارش کرده هیچگاه از خط ولایت فقیه منحرف نشوید.

در بخشهایی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار آمده است: "ملت حزب الله ما بسیج باشید تا پیروزی بزرگ نصیب شما شود و هیچ وقت از خط ولایت فقیه و فرمان او سرپیچی نکرده و تمام وجودتان را در اختیارش قرار دهید، خدا را بر این نعمتش شکر و سپاس میگویم که با این بنده معصیت کار خود به فضل و رحمت برخورد کرد چون فضل و رحمت شایسته توست که به این بنده توفیق اینکه با یاران امام زمان (عج) باشم و به خاطر اسلام درکنار آنان قرار گیرم".

" ما هرچقدر فداکار و جان نثار باشیم نمی توانیم دین خود را به اسلام ادا کنیم و از حضرت بقیه الله الاعظم (عج) معذرت میخواهم که نتوانستم پاسداری باشم که شما می خواهید، ما هرچه داریم از وجود مقدس حضرت امام زمان (عج)و نائب او حضرت امام خمینی است".

"ملت عزیز اسلام قدر خودتان و عظمت این انقلاب اسلامی را بدانید و از انقلاب اسلامی با تمام وجود دفاع کرده چون از مال و جان نثار کردند برای این انقلاب. ملت حزب الله ما بسیج باشید تا پیروزی بزرگ نصیب شما شود و هیچ وقت از خط ولایت فقیه و فرمان او سرپیچی نکرده و تمام وجودتان را در اختیارش قرار دهید، برادران عزیز پاسدار، قدر و منزلت خودتان را بدانید و شکرگذار این نعمت پاسداری از حریم اسلام باشید که هرکسی لیاقت و توفیق این کار را ندارد و ای عزیزان امام خودتان را از روحانیت و مردم جدا نسازید که پشتوانه سپاه اینها هستند".

"جدا شدن از هر کدام ضربه بر سپاه و انقلاب وارد میکند و تواضع را در بین خودتان و مردم زیاد کرده تا عزت و بزرگواری خودتان حفظ شود و ای یاران امام مراسم دعا و قرآن را در سپاه بیشتر کنید تا نورانیت سپاه بیشتر شود و از کسب علم و تقوا هیچ وقت خستگی به خود راه ندهید و از پدر و مادرم و اعضای خانواده ام طلب عفو و مغفرت دارم و امیدوارم که مرا حلال کنند و حلالیت برای من بطلبند".

" اما اگر فرزندی خداوند منان مصلحت دید و عنایت فرمود در امر تربیت درست و اخلاق کامل اسلامی فرزندم مواظبت نموده از پروردگار توفیق اطاعت و کسب علم و تقوا برای همگی شما رادارم و از خداوند بزرگ می خواهم شهادت در راهش را نصیب این بنده ذلیل و ناتوان عنایت فرماید،طلب عفو و مغفرت دارم، پروردگارا اسلام و مسلمین را پیروز بفرما، خداوندا کربلا و قدس عزیز را بدست رزمندگان اسلام پیروز بفرما، خدایا فرج مولا و آقای ما امام زمان (عج)نزدیک بفرما".

شهید حشمت الله موسوی متولد سال ۴۲ در شهرستان ازنا بود که تیرماه ۶۴ در منطقه "بند بندی خان عراق" به فیض عظیم شهادت نائل شد.

لرستان بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =