مادران شهیدان گرانقدر رضاییان و محمدی آسمانی شدند

تهران - ایرنا - مادر شهیدان «محمد مهدی و محمد حسین رضاییان دختر» و مادر شهیدان «قاسم و ابراهیم محمدی»  پس از تحمل سال‌ها دوری از فرزندان دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدشان پیوستند.

 مرحومه «کبری زوار قلعه دختر» مادر شهیدان «محمد مهدی و محمد حسین رضاییان دختر» در سن ۸۰ سالگی دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
پیکر مادر شهیدان رضاییان دختر طی مراسمی در حرم مطهر رضوی تشییع و در قطعه صالحین بهشت رضا مشهد مقدس به خاک سپرده شد.
شهیدان محمد مهدی و محمد حسین رضاییان دختر در ۲۹ اسفند ۱۳۴۵ و ۱۷ شهریور ۱۳۴۴ چشم به جهان گشودند و در ۲۵ اسفند ۱۳۶۳ و چهارم خرداد ۱۳۶۱ در عملیات بدر و جبهه کوشک به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

مادر شهیدان «محمدی» به فرزندان شهیدش پیوست

مرحومه حاجیه خانم «صغری خاتون اسماعیلی ساروقی» مادر شهیدان «قاسم و ابراهیم محمدی» از شهدای گرانقدر استان مرکزی و شهرستان اراک در دوران دفاع مقدس بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.  
پیکر آن مرحومه امروز یکشنبه از بهشت زهرای اراک به سمت شهر ساروق تشییع و در گلزار مطهر شهدای این شهرستان به خاک سپرده ‌شد.
شهید قاسم محمدی متولد دوم شهریور ۱۳۳۸ بود و در تاریخ پنجم مرداد ۱۳۶۵ به شهادت رسید. همچنین شهید ابراهیم محمدی متولد پنجم مرداد ۱۳۴۰ بود و در تاریخ چهارم دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ منطقه جزیره بوارین به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha