۱۸ خرداد ۱۳۹۹، ۱۸:۱۱
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83813473
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر انتظامی از استان قزوین

۱۸ خرداد ۱۳۹۹، ۱۸:۱۱
کد خبر: 83813473
چند خبر انتظامی از استان قزوین

قزوین -ایرنا- کشف ۱۴ کیلوگرم تریاک،توقیف موتورسیکلت ۲ میلیارد ریالی قاچاق و کشف کود شیمیایی قاچاق در قزوین و مکمل های ورزشی غیرمجاز در تاکستان از عناوین اخبار انتظامی امروز یکشنبه استان قزوین است.

سرهنگ حسین رشید تبار فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: در پی کسب خبر از منابع موثق و انجام کار اطلاعاتی درباره نگهداری مقادیری مواد مخدر در منزل مسکونی در یکی از بخش‌های تابعه بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ رشید تبار افزود: مأموران محل اختفاء متهمان را شناسایی و در بازرسی از این مکان ۱۴ کیلو گرم تریاک کشف کردند.
وی با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این رابطه از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

توقیف موتورسیکلت ۲ میلیاردی قاچاق

فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: در پی دریافت گزارشی درباره تردد یکدستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ قاچاق در محور ترانزیت بوئین زهرا بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حسین رشیدتبار افزود: ماموران بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و موتورسیکت را توقیف و موتورسوار را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا با اشاره به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون تومانی موتورسیکلت توقیفی قاچاق افزود: متهم با تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شد.
این مسوول انتظامی همپنین گفت: ماموران در بازرسی از یک واحد صنفی هزار و ۸۴۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
سرهنگ رشید تبار ارزش سیگارهای کشف شده را ۴ میلیون و ۶۰۰ ریال عنوان کرد.

کشف ۲۸۰ کیسه کود شیمیایی خارج از شبکه
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: پس از کسب خبر و اقدامات اطلاعاتی مبنی بر جابجایی مقادیر زیادی کود شیمیایی غیر مجاز در قزوین، خودرو مورد نظر در سطح حوزه استحفاظی کلانتری ۱۳ در حال تردد مشاهده و متوقف شد.

سرهنگ بیژن خدایی افزود: ماموران در بازرسی از کامیون ۲۸۰ کیسه کود شیمیایی غیر مجاز کشف ویک نفر را دستگیر کردند.

کشف مکمل‌های ورزشی غیرمجاز در تاکستان

فرمانده انتظامی تاکستان گفت: در پی دریافت گزارشی، مبنی بر اینکه فردی در تولید و فروش داروهای مکمل ورزشی غیر مجاز فعالیت دارد، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان تاکستان قرار گرفت.
سرهنگ کوروش عزیزی ادامه داد: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت گزارش، با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن جا ۶۴۰ هزار عدد انواع قرص‌های مکمل ورزشی و ۵۸۰ عدد سرم تزریقی غیر مجاز کشف کردند.
سرهنگ عزیزی با اشاره به این که یک نفر در این خصوص دستگیر شد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به روانه زندان شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha