ولایتی درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- رییس هیات ‌موسس و هیات ‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

علی اکبر ولایتی روز یکشنبه با صدور پیامی درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت و اظهار داشت: خبر درگذشت «رمضان عبدالله» مبارزی مخلص و از پایه‌گذاران جنبش جهاد اسلامی فلسطین که عمر با برکت خود را در راه مبارزه برای آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف به‌کار گرفت موجب تاثر و تالم فراوان شد.

رییس هیات ‌موسس و هیات ‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: رمضان عبدالله به عنوان شخصیتی آگاه و متفکر، دلسوز،  مخلص و خستگی‌ناپذیر در راه مقاومت و مبارزه، گام‌های ارزشمند و ماندگاری را از خود در اذهان همه آزادی خواهان به ویژه ملت بزرگ ایران و فلسطین به نیکی و بزرگی ثبت و ضبط کرده و بدون شک مسیر عزتمند این مجاهد نستوه در حمایت از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی تا دستیبابی به پیروزی ادامه خواهد داشت.  

ولایتی خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن تسلیت درگذشت وی به مردم شریف فلسطین و همچنین دبیرکل جدید جنبش جهاد اسلامی زیاد النخاله و همه مبارزان و همرزمان آن مرحوم در جبهه مقاومت، از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران واسعه الهی مسئلت می‌کنم.

رمضان عبدالله شلح استاد اقتصاد دانشگاه غزه و از پایه‌گذاران جنبش جهاد اسلامی فلسطین بود که پس از شهادت فتحی شقاقی رهبر و پایه گذار این جنبش، از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۸ میلادی دبیرکلی آن را بر عهده داشت.

وی شب گذشته بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار سیاست