۱۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83813373
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۱۳۷ کیلو حشیش در شهریار کشف شد

تهران- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: ۱۳۷ کیلو حشیش از یک سوداگر مرگ در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند متهم به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور تهیه و آن را در شهرستان شهریار دپو کرده تا در فرصتی مناسبی به پایتخت منتقل و به صورت گسترده توزیع کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس با اخذ نیابت قضائی به شهرستان شهریار اعزام شدند و دستگیری قاچاقچی حرفه ای را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مراقبت های ویژه پلیسی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار آغاز شد، اضافه کرد: در یک عملیات مشترک سوداگر مرگ در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان ۱۳۷ بسته یک کیلویی در مجموع ۱۳۷ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش کشف شد.

حسنوند خاطرنشان کرد: متهم پرونده پس از دستگیری به مقر پلیس در شهریار منتقل و پس از انجام تحقیقات پایانی و بازجویی های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع شده و متشکل از یک بخش، هفت شهر از جمله شهریار، اندیشه، باغستان، فردوسیه، وحیدیه، صباشهر و شاهدشهر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =