پزشک تیم فولاد: تست کرونای تمام بازیکنان و کادر فنی تیم منفی شد

اهواز - ایرنا - پزشک تیم فولاد خوزستان گفت: تست کرونای هیچ کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم مثبت نشده و بازیکنان با خیال راحت مشغول تمرین کردن هستند.

اکبر مرادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق اعلام آزمایشگاه تنها تست یکی از اعضای اجرایی تیم مثبت بوده که وی ۱۳ روز است در قرنطینه کامل به سر می‌برد و پس از پایان ۱۴ روز دوباره از او تست گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمام اعضای تیم تاکنون سه مرتبه آزمایش PCR داده‌اند گفت: پاسخ تست‌های مرحله سوم را به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم که تست تمامی بازیکنان و مربیان تیم منفی اعلام شده‌ است.

پزشک تیم فولاد خوزستان افزود: در تلاش هستیم که تمام پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده را در تمرینات و هتل اجرایی کنیم، تمامی اعضای تیم همکاری خوبی در جهت انجام این پروتکل داشته‌اند که لازم است از آن‌ها قدردانی کنم.

وی افزود: در هتل محل استقرارمان در هر اتاق تنها یک نفر بازیکن قرار دارد که هزینه بسیاری برای باشگاه دارد از طرفی ۲ اتوبوس به صورت ۲۴ ساعته اجاره کردیم و به صورت مداوم آنها را ضدعفونی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه گرفتن تست‌های متعدد برای تیم‌ها خسته کننده است گفت:با این وجود ما طبق پروتکل‌های بهداشتی و با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا قبل از هر بازی تست از بازیکنان خواهیم گرفت.

به گزارش ایرنا شاگردان جواد نکونام برای آمادگی هرچه بیشتر از روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت اردوی خود را در تهران برپا کرده‌اند تا با قدرت بیشتر در ادامه مسابقات لیگ‌ برتر حاضر شوند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha