دو و نیم تن رب گوجه‌فرنگی فاسد در تربت‌حیدریه کشف شد

تربت‌حیدریه - ایرنا- رییس اداره سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه از کشف ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم رب گوجه‌فرنگی فاسد در این شهرستان خبر داد.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه روز یکشنبه به نقل از مهدی سعیدی گزارش داد: این مقدار رب گوجه‌فرنگی با مشارکت فرمانده انتظامی و ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید شیردل کامه این شهرستان از یک خودرو عبوری کشف و ضبط شد.

وی افزود: رب گوجه‌فرنگی کشف شده به علت حمل در شرایط غیر استاندارد و نداشتن سردخانه فاقد استانداردهای لازم بود که با هماهنگی قضایی معدوم و از چرخه مصرف خارج شد.

رییس اداره سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی و موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع دهند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه دارای ۵۹ عضو هیات علمی و حدود ۷۰۰ دانشجو است که در ۱۰ رشته مامایی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، فناوری اطلاعات سلامت، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، فوریت پزشکی، تکنسین سلامت دهان و دندان در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته تحصیل می‌کنند.

این دانشگاه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این سه شهرستان در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می‌دهد.

۱۹۰ تخت در بیمارستان نهم دی شهر تربت‌حیدریه و ۲۰ تخت بیمارستانی در شهر فیض‌آباد مرکز شهرستان مه‌ولات زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه قرار دارد. 
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha