تست کرونا در بیمارستان کیش به صورت آزاد انجام می‌شود
شرکت ها و گروه های مختلفی که قصد انجام تست کرونا را به صورت آزاد دارند، می‌توانند از هفته آینده به این مرکز مراجعه کنند.

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از تهیه ۴۰۰ عدد کیت پی سی آر و ۴۰۰ عدد کیت استخراج خبر داد و گفت: با خریداری ۲ هزار کیت و برنامه ریزی های صورت گرفته ظرف ۷۲ ساعت آینده می توانیم به صورت گسترده از مراجعه کننده های مختلف نمونه گیری انجام دهیم.

مصطفی نادعلی نژاد در خصوص انجام تست کرونا در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش اظهار داشت: بیمارستان کیش در هفته پیش رو به بیماران مشکوک و بیمارانی که از سوی مرکز توسعه سلامت کیش مراجعه می کنند اختصاص یافته است و شرکتها و گروههای مختلفی که قصد انجام تست کرونا را به صورت آزاد دارند می‌توانند از هفته آینده به این مرکز مراجعه کنند.

وی در ادامه افزود: با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک می توانیم تست کرونا را در سطح گسترده ای انجام دهیم.

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با اشاره به این که شرایط جزیره کیش نسبت به دیگر شهرهای استانهای مختلف کشور متفاوت است گفت: با نگاه ویژهای که به جزیره کیش داریم تلاش بر این است نسبت به تقویت آرامش اجتماعی و اقتصادی گامهای موثری در این منطقه برداریم.

 نادعلی نژاد در پایان گفت: تنها راه کاری که میتواند در راستای اقدام‌های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا موثر باشد، عملیاتی کردن فاصله گذاری اجتماعی و فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی است که این مهم با بهره گیری از تبلیغات محیطی و رسانههای ارتباط جمعی در آگاهی بخشی از خطرات ناشی از کرونا امکان‌پدیر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها