شهردار تهران برای جزییات تفاهم نامه با ارتش تذکر گرفت

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با ارایه تذکر به شهردار تهران، تشریح جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در خصوص پادگان ۰۶ را خواستار شد.

محمدجواد حق‌شناس روز یکشنبه در دویست و هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: طی دو هفته گذشته در خصوص چگونگی انعقاد توافقنامه شهرداری تهران با ارتش در خصوص پادگان جواد الائمه مشهور به ٠٦ در محدوده منطقه ٤ تهران و محدود به خیابان‌های پاسداران و بزرگراه شهید صیادشیرازی با نگرانی و پرسش‌های فراوانی روبرو شده ام که در برخی از آنها اعتراض های جدی نیز مشاهده می شود.

وی گفت: بنا بر این و در راستای ایفای وظایف نظارتی و نقش نمایندگی عضو شورا از شهردار محترم تهران خواسته شود در اسرع وقت مشروح کامل توافق شهرداری تهران با ارتش در خصوص پادگان ٠٦ در دوره سوم شورای اسلامی شهر تهران در اختیار شورا قرار گیرد.

حق شناس ادامه داد: همچنین متن کامل توافقنامه جدید شهرداری تهران و ارتش همراه با تفاوت‌های دو قرارداد و مستندات قانونی که منجر به این توافق شده باید در اختیار قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: ارائه توافق‌های مشابه انجام یافته در خصوص پادگان‌های نظامی در دوره های مدیریت شهری پیشین مانند قلعه مرغی، جی، ولایت، بعداز دریافت این اطلاعات و به اشتراک گذاشتن آن با کارشناسان، صاحب نظران و افکار عمومی اقدامات قانونی لازم را در خصوص دفاع از حقوق شهر و شهروندان پی خواهم گرفت.

وی خطاب به رییس شورای شهر تهران، تأکید کرد: دستور فرمایید، اطلاعات مورد نظر، کامل، دقیق و همراه با مستندات مصوبه شورای عالی شهرسازی باشد.

به گزارش ایرنا روز گذشته کلنگ ایجاد بوستان ارتش در پادگان ۰۶ ارتش با حضور اعضای شورای شهر شهردار و مسئولان ارتش به زمین خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha