ساعت کاری ادارات سیستان و بلوچستان کاهش یافت

زاهدان- ایرنا- بر اساس تصمیم گیری‌های انجام شده ساعت کار دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان به منظور مدیریت مصرف انرژی از امروز یکشنبه با برنامه جدید اجرایی می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان،به استناد مصوبه شماره ۳۲۰۷۲/ت ۵۵۴۲۰ هــ مورخ ۱۹/۳/۱۳۹۷ و اصلاحیه شماره ۴۶۳۳۸/ ت ۵۵۵۲۱ هــ مورخ ۱۳/۴/۱۳۹۷ هیات وزیران موضوع "تغییر ساعت کار ادارات در فصل گرما" و نظر به ضرورت مدیریت مصرف انرژی برق؛ ساعت کار کارمندان با رعایت قوانین از امروز یکشنبه تا اطلاع بعدی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ تا ۱۲:۳۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۶ تا ۱۲ اعلام می‌شود.

بر اساس این گزارش: لازم به توضیح است ساعت کار بیمارستان‌ها، مراکز درمان، امدادرسانی و شرکت‌های خدمات رسان اعم از آتش نشانی، اتفاقات آب، برق و گاز و موارد مشابه و همچنین بانک‌های سیستان و بلوچستان تابع مقررات و سیاست‌های داخلی تعیین شده توسط ستاد مرکزی است.

این گزارش می افزاید: آن تعداد از دستگاه‌های اجرایی واجد شرایط حقوقی مستقل که روزهای پنجشنبه تعطیل هستند ضمن مدیریت ساعت کار کارکنان در پایان وقت اداری نسبت به برنامهریزی برای حضور کارکنان اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =