عملیات رفع مشکل فاضلاب مهرشهر دزفول آغاز شد

دزفول-ایرنا- معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت: عملیات رفع مشکل فاضلاب مهرشهر دزفول از امروز شنبه آغاز شد.

سید حمید پورغفاری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فاضلاب مهرشهر دزفول به دلیل انسداد در قسمتی از مسیر خط لوله حدفاصل بیمارستان گنجویان دچار مشکل و بیرون زدگی شده بود.

وی گفت: طبق دستور فرماندار دزفول برای رفع مشکل با انجام هماهنگی‌های لازم امروز پیمانکار عملیات حفاری را آغاز کرد.

معاون عمران و برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه دزفول ضمن عذرخواهی از شهروندان اظهار امیدواری کرد عملیات رفع مشکل فاضلاب مهرشهر حداکثر تا ۱۰ روز آینده تمام شود. 

طبق اعلام روابط عمومی آبفا منطقه دزفول، با توجه به مشکلات پس زدگی فاضلاب در برخی روزها در منطقه مهرشهر و آزادگان در اثر ریزش خط انتقال و لزوم ساماندهی به این مشکل جهت رفاه حال شهروندان به ویژه ساکنان مناطق مهرشهر و آزادگان، آبفا منطقه دزفول پس از پیگیری فراوان و برگزاری جلسات متعدد در استان و شهرستان با مشخص شدن پیمانکار طرح این عملیات را آغاز کرد.

بنا به این گزارش، این عملیات شامل ساخت ۲ عدد منهول ۱۰ متری و تعویض خط انتقال فاضلاب ۶۰۰ میلیمتری به طول ۷۲ متر در عمق بیش از ۱۰ متری زمین است که امید است با تلاش و همت مضاعف تلاشگران این عرصه در کمترین زمان ممکن انجام شود.

کوی مهرشهر در انتهای خط انتقال فاضلاب قرار دارد که با  انسداد لوله، فاضلاب به فضای بیرون هدایت و مشکلات بهداشتی ایجاد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =