۱۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83812233
۰ نفر

برچسب‌ها

شوخی مرگبار عامل قتل زن جوانرودی شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: شوخی بی‌جای یک مرد در شهرستان جوانرود، همسر میان سالش را به کام مرگ فرو برد.

پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سرهنگ «محمدرضا آمویی» اعلام کرد: پس از اعلام پاسگاه انتظامی پلنگانه مبنی بر وقوع یک مورد قتل در روستای «ترکه علیا» شهرستان جوانرود، کاراگاهان پلیس آگاهی و ماموران کلانتری یازده رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در بیمارستان حضرت رسول(ص) جوانرود و در تحقیقات صورت گرفته دریافتند زن ۵۵ ساله به دست همسر ۶۰ ساله خود هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در گام بعدی ماموران با حضور در محل سکونت این زوج علاوه بر دستگیری عامل تیراندازی، یک قبضه سلاح بادی که بوسیله آن تیراندازی شده را کشف کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: فرد دستگیر شده همان ابتدا به جرم خود مبنی بر تیراندازی اعتراف و عنوان کرد تنها از سر شوخی و به گمان اینکه اسلحه خالی است آن را به سوی همسرش نشانه گرفته است.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه، تصریح کرد: طبق اظهارات این فرد، وی هرگز گمان نمی کرده که در داخل اسلحه گلوله باشد و تنها به قصد مزاح اسلحه را به سمت همسرش گرفته و ماشه را چکانده است.

سرهنگ آمویی با تاکید بر اینکه انجام چنین اعمالی گاهی اوقات عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد، گفت: حتی با اسلحه خالی نیز نباید شوخی کرد، چرا که ممکن است اتفاقی نظیر این حادثه رخ دهد.