نماینده بروجن : جهش تولید تنها مختص به اقتصاد نیست

شهرکرد- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری و نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: جهش تولید تنها مختص اقتصاد و اشتغال نیست.

حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری روز شنبه در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری تاکید کرد: برای تحقق اهداف سال "جهش تولید" باید به تمامی حوزه‌ها توجه جدی شود.

وی، نیازهای چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های مختلف را بسیار متنوع و فراوان دانست و افزود: این نیازها باید پس از شناسایی اولویت‌بندی شود و نمایندگان جدید مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی وام‌دار هیچ شخص و گروهی نیستند و در راستای پیشبرد امور مرتبط با توسعه استان ، با هیچ‌کسی تعارف ندارند.

وی یادآور شد: وحدت و همدلی، راه برون‌رفت از مشکلات کنونی است که در این راستا ایجاد اتاق فکر قوی ضروری است.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی انتظار مردم از مجلس یازدهم را خاص دانست و اظهار داشت: مردم از این مجلس انتظار دارند تا با فساد موجود در لایه‌های اداری برخورد جدی شود.

وی گفت: فساد و تبعیض موجود در لایه‌های اداری، امروز مردم را در کنار مشکلات اقتصاد زجر می‌دهد و نمی‌توانند آن را تحمل کنند.

جعفری تاکید کرد: چهار نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس یازدهم میثاق بسته‌اند تا در راه مبارزه با فساد و تلاش برای رفع مشکلات مردم کوتاهی نکنند.

وی افزود: در این راه دست تمامی مدیران و کارگزاران چهارمحال و بختیاری را به شرط تلاش جهادی و همراهی با نمایندگان مردم در مجلس می‌فشاریم.

رییس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: با وجود برخی ادعاها مبنی بر کارهای انجام شده در برخی حوزه‌های استان در دولت تدبیر و امید، اما هنوز نیمی از مردم این استان برای ادامه اجرا و بهره‌برداری از طرح انتقال آب بن – بروجن منتظر و چشم انتظار هستند.

وی با گرامی‌داشت ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز رحلت ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و سالروز قیام خونین ۱۳۴۲ در قم یادآور شد: امام خمینی(ره) یک تفکر، راه، شیوه و سبک زندگی است که باید آن را شناخت و در مسیرش حرکت کرد.

جعفری اظهار داشت: تفکر امام راحل مؤلفه‌هایی مانند کار بدون منت برای خداوند، فعالیت جهادی، نهراسیدن از دشمن و مقاومت، انتخاب براساس شایسته‌سالاری و تقوی است.

به گزارش ایرنا، در این آیین از چهار نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس دهم تقدیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =