رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استعفا کرد

تهران - ایرنا - معاون رییس‌جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه‌ای از رییس جمهوری درخواست کرد به دلیل بیماری و نیاز به استراحت و پرهیز از کار سنگین به توصیه‌ پزشکان، با استعفای وی از مسوولیتش موافقت کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در متن نامه خود به رییس جمهور نوشته است: "خداوند متعال را سپاسگزارم که حسن ختام و پاداش خدمت سی و چند ساله‌ام را در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت به شهدا و فرهنگ والای ایثار و شهادت قرار داد. بر خود فرض می‌دانم از حضرت عالی که چنین فرصت مغتنم برای خدمت به افضل انسان‌ها برای اینجانب فراهم کردید، صمیمانه قدردانی کنم".

 شهیدی با بیان اینکه امیدوارم شرایط و تمهیدات جدید موجب تحولات مورد نیاز برای ارائه خدمات بهینه و در خور شأن جامعه ایثارگری را فراهم کند، افزوده است: همانگونه که استحضار دارید اخیراً به دلیل بیماری و به توصیه‌ پزشکان نیازمند استراحت و پرهیز از کار سنگین می‌باشم.

وی در این نامه  با اشاره به اینکه تا تعیین فرد جدید برای قبول مسئولیت، کماکان به خدمت خود با افتخار ادامه خواهد داد، نوشته است: همچنین در حد بضاعت از هیچ کوششی برای کمک، همراهی و انتقال تجربیات به فرد جدید دریغ نخواهم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =