بازیکنان ماشین‌سازی امروز آزمایش کرونا می‌دهند

تبریز- ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرد: امروز بازیکنان تیم دوباره تست کرونا خواهند داد تا وضعیت تیم رصد شده و بر اساس آن تصمیم گیری شود. 

علی اکبرزاده روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی مشکوک به کرونا بودند که آزمایش این بازیکنان مثبت شد و این بازیکنان در خانه قرنطینه شدند تا بهبود بیابند.

وی با اعلام این خبر که همچنان تمرینات بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه به صورت انفرادی و اختصاصی انجام می‌شود، گفت: به دلیل وضعیت فراگیری ویروس کرونا و مشکوک بودن بعضی از بازیکنان تیم به این ویروس، تمرینات به صورت گروهی انجام نمی‌شود.  


مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی در خصوص نقل و انتقالات تیم اعلام کرد: به دلیل محرومیت باشگاه از پنجره نقل و انتقالات در این مدت نه بازیکنی از تیم جدا شده و نه بازیکنی به تیم اضافه شده است. 

اکبرزاده اضافه کرد: به دلیل شکایت بازیکنان خارجی سابق تیم، پنجره نقل و انتقالات باشگاه به مدت نیم فصل بسته شده است. 

وی در مـورد تداوم مسابقات این فصل لیگ برتر اظهار کرد: تیم فوتبال ماشین سازی در صورت مثبت شدن دوباره بازیکنانش به ویروس کرونا دیگر بازیکنی برای بازی کردن نخواهد داشت.

تیم ماشین سازی با کسب ۲۴ امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال جای گرفته و چنانچه مسابقات لیگ ادامه داشته باشد این تیم از هفته بیست و دوم مهمان فولاد خوزستان خواهد بود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =