۱۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۰
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83812021
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در هرمزگان بین ۲ تا ۴ درجه کاهش می‌یابد

بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد: دمای هوا در استان از فردا یکشنبه تا نیمه هفته جاری با افزایش رطوبت نسبی منطقه، بین ۲ تا ۴ درجه کاهش ‌یابد.

کیانوش عارفی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:امروز شنبه همچون روزهای گذشته کماکان هوای گرم در استان هرمزگان ماندگار خواهد بود.
وی بیان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته رودان با ۵۰ درجه سانتیگراد گرم ترین و حاجی آباد با ۲۱ درجه سانتیگراد سردترین شهرهای هرمزگان گزارش شده است.
عارفی ادامه داد: امروز (شنبه) همچنین در مناطق غربی و شمالی خلیج فارس همانند روزهای گذشته وزش بادهای نسبت شدید شمال غربی و مواج شدن دریا پیش بینی می‌شود.
معاون هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: در ارتفاعات استان نیز در ساعت بعد ازظهر (شنبه) رشد ابر و وقوع رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست و با توجه به وزش بادهای نسبت شدید شمال شرقی در جنوب شرق کشور، احتمال افزایش سرعت باد در مناطق شرقی استان و بروز پدیده گرد و غبار نیز وجود دارد.
عارفی یادآورشد: فردا یکشنبه در دریای عمان و تنگه هرمز افزایش سرعت بادهای جنوب شرقی و در خلیج فارس افزایش بادهای شمال غربی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهدشد که توصیه می‌شود شناورهای سبک و صیادی از رفتن به دریا خودداری نمایند.
وی گفت: تداوم وزش بادهای جنوب شرقی و تلاطم دریا تا روز سه شنبه بیستم خردادماه  در مناطق دریایی هرمزگان پیش بینی می‌شود. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =