شیعی: کار فدراسیون فوتبال به کمیته انتقالی نخواهد کشید

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: به فیفا اعلام کردیم وزیر در مجمع انتخاباتی حق رای ندارند اما به عنوان عضو افتخاری حضور خواهند داشت.

محمود شیعی درباره ارسال پیش‌نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال به فیفا اظهار داشت: پیش‌نویس قبلی که فرستاده شد می دانستیم بحث هایی صورت خواهد گرفت و در برنامه زمانبندی دیده بودیم که رفت و برگشت‌ها به چه صورتی است. فیفا روی مسائلی بحث داشت که در هیات رییسه مورد بحث قرار گرفت و با همکاری دوستان خیلی از مسائل روان‌تر شد و پیش‌نویس برای فیفا ارسال شد و فکر می‌کنم نتیجه آن مثبت باشد.

وی درباره امضای هیات رییسه در قرارداد ویلموتس و اینکه او از مفاد  این قرارداد خبر داشته با خیر خاطرنشان کرد: هر قراردادی را باید هیات رییسه در جریانش باشد. درباره کی‌روش و اسکوچیچ هم همین بوده است. طبیعی بود که هیات رییسه باید در جریان قرارداد ویلموتس باشد. ما درباره قرارداد، مطلع بودیم. کارشناسان باید کارشناسی کنند که قرارداد چگونه بسته شده است. قرارداد ویلموتس با اطلاع ما و در حضور خودش به ثبت رسید.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره بندهای موجود در قرارداد ویلموتس و حق فسخی که وجود دارد گفت: توضیحات لازم را مهدی تاج داده است و باید خودشان پاسخ بدهند.

وی در پایان درباره حذف وزیر ورزش از مجمع فدراسیون فوتبال و احتمال تشکیل کمیته انتقالی برای فدراسیون فوتبال گفت: کار به کمیته انتقالی نخواهد کشید و آن چیزی که فیفا می‌خواست را با توجه قوانین داخلی آماده کردیم. فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشد. درباره حذف وزیر ما درخواستمان این است که آقای وزیر به عنوان عضو افتخاری تشریف داشته باشند و این پیشنهاد ما بود. ما با فیفا با شفافیت صحبت کردیم و گفتیم او صاحب رای نیست ولی در مجمع حضور دارد چرا که از پشتیبانی دولت همواره بهره برده‌ایم. خیلی شفاف همه چیز را توضیح دادیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha