۱۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 1273
کد خبر: 83811995
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۱ دستگاه خودرو از محتکران در میاندوآب کشف شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: ۱۱ دستگاه خودرو صفر کیلومتر از محتکران در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن شیخ‌نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال کسب اطلاع مبنی بر اینکه فردی فرصت‌طلب و سودجو تعدادی خودرو صفر کیلومتر را در انبار و پارکینگی در حاشیه شهر با پوشش شرکت لیزینگ احتکار کرده است، بررسی موضوع در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه چنین افرادی با این اعمال خود موجب نوسان قیمت و التهاب بازار خودرو می‌شوند، افزود: بلافاصله با انجام اقدامات پلیسی و با هماهنگی دستگاه قضایی از محل مدنظر بازرسی و ۱۱ دستگاه خودرو صفر کیلومتر داخلی کشف شد.

وی بیان کرد: این خودروها شامل پنج دستگاه خودرو سواری پراید، سه دستگاه سواری کوییک، یک دستگاه برلیانس، یک دستگاه ساینا و یک دستگاه وانت زامیاد در مجموع به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در این زمینه یک نفر دستگیر و پرونده وی برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

وی از شهروندان خواست تا درصورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت‌طلب و سودجو، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدام‌های لازم در اسرع وقت در مورد آنها انجام شود.

این دومین پارکینگ خودروهای صفر کیلومتر کشف شده در شهرهای جنوب آذربایجان‌غربی است؛ در نخستین پارکینگ کشف شده در شهرستان بوکان، ۱۰ دستگاه خودرو پژو پارس به ارزش تقریبی ۱۵ میلیارد ریال کشف و توقیف شد. 

میاندوآب با بیش از ۲۷۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =